Cena srebra

Giełdowe ceny srebra notowane online. Notowania uncji srebra na giełdzie. Aktualna cena kursu srebra. Srebro w postaci popularnych monet bulionowych i certyfikowanych sztabek to najlepszy sposób inwestycji w metale szlachetne w dzisiejszych, nie do końca stabilnych czasach. Srebro w ofercie renomowanej mennicy.

Aktualne notowania srebra online

Giełdowy kurs srebra online z ostatnich 24 godzin
Aktualna cena wyrażona w dolarach amerykańskich za 1 uncję

Złote monety bulionowe

Kruszce szlachetne takie jak złoto czy srebro są od dawna uważane za najlepszą formę inwestowania zabezpieczającą majątek. Inwestycja w złoto i srebro w postaci monet i sztabek to najkorzystniejszy i najbardziej popularny sposób na zabezpieczenie swojego majątku. Cena metali szlachetnych, takich jak srebro, platyna czy złoto jest ustalana na londyńskiej i nowojorskiej giełdzie. Szlachetne metale w postaci monet bulionowych oraz sztabek lokacyjnych to najlepsze rozwiązanie dla inwestujących w srebro, platynę i złoto. Jedna uncja to 31,1 g kruszcu.

Srebrne monety bulionowe

Bezpieczeństwo transakcji, cena zakupu i czas dostawy to najistotniejsze czynniki warte sprawdzenia przy zakupie sztabek i monet ze szlachetnych kruszców. Renomowany i duży dostawca metali szlachetnych to większe bezpieczeństwo kupowania monet inwestycyjnych oraz sztabek lokacyjnych. Szlachetne kruszce w postaci monet kolekcjonerskich czy biżuterii nie są dobre jako inwestycja, gdyż mają w sobie dodatki innych metali i część artystyczną. Pod inwestycje warto kupować tylko i wyłącznie monety bulionowe i sztabki lokacyjne zrobione ze szlachetnych kruszców. Szlachetne kruszce to wolność, niezależność i bezpieczeństwo, czyli to prawdziwy pieniądz istniejący od zamierzchłych czasów.